Logo Fałków Gmina

Archiwum newsów, strona 22

Obrazek dla news_290

Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

12.05.2020

W związku z występującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zagrożeniem epidemicznym, spowodowanym zakażeniami koronawirusem, nastąpiło zamknięcie placówek oświatowych i wprowadzenie zajęć edukacyjnych w formie zajęć.  W odpowiedzi na zaistniałą sytuację Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiła nabór wniosków w ramach projektu "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego", do którego przystąpiła Gmina Fałków.

więcej

Obrazek dla news_284

Ogłoszenie - Kasa Urzędu Gminy w Fałkowie jest już czynna

23.04.2020

Uprzejmie informujemy, że od dnia 27 kwietnia 2020 uruchomiona zostanie Kasa w Urzędzie Gminy Fałkowie. Zainteresowanych mieszkańców serdecznie zapraszamy, prosząc jednocześnie o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, rękawiczki, dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznej odległości) w panującym  obecnie okresie epidemicznym.

Kasa będzie czynna w godzinach od 7.00 do 12.30 do odwołania.

więcej

Obrazek dla news_282

Dystrybycja maseczek ochronnych

22.04.2020

Szanowni mieszkańcy Gminy Fałków

Od 20 kwietnia rozpoczęliśmy dystrybucję maseczek ochronnych, które zostały uszyte przez wolontariuszki z terenu gminy Fałków. Maseczki sukcesywnie będą przekazywane sołtysom, którzy dostarczą je do skrzynek pocztowych mieszkańców w ilości jedna maseczka na dorosłą osobę w gospodarstwie domowym. Jeżeli ktoś nie posiada skrzynki pocztowej, to powinien skontaktować się z sołtysem w celu ustalenia sposobu dostarczenia maseczek z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Składam serdeczne podziękowania wolontariuszkom szyjącym maseczki ochronne oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w prace organizacyjne  i  dystrybucję maseczek na terenie gminy Fałków.

                                                                         Wójt Gminy Henryk Konieczny

więcej

Obrazek dla news_277

Życzenia świąteczne

07.04.2020

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób.

Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca nam drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Życzą  Wójt Gminy Fałków Henryk Konieczny wraz z pracownikami oraz radni z Przewodniczącym Rady Gminy w Fałkowie Piotrem  Gonerką.

więcej

Obrazek dla news_275

Ogłoszenie w sprawie odczytu wodomierzy

31.03.2020

Szanowni Państwo, w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, który wywołuje chorobę COVID-19  oraz stanem epidemii na terenie kraju  nadal wstrzymany  jest bezpośredni odczyt wodomierzy w gospodarstwach przez pracownika Urzędu Gminy do odwołania.  Zachęcamy Państwa do  korzystania z elektronicznych narzędzi, tj. kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 44-787-35-35 bądź e-mailem  gmina@falkow.pl  w celu podania aktualnego stanu wodomierza po czym wystawiona zostanie faktura z terminem płatności, którą prześlemy pocztą.

 /-/ Henryk Konieczny

 Wójt Gminy Fałków

więcej

Wójt gminy zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.