Logo Fałków Gmina

Archiwum newsów, strona 4

Obrazek dla news_456

Kolejny transport z pomocą humanitarną dla Ukrainy

07.04.2022

Uprzejmie informuję, iż kolejny transport z pomocą humanitarną dotarł do zaprzyjaźnionego miasta Pohrybyszcze w Ukrainie.
Składam serdeczne podziękowania Mieszkańcom Gminy Fałków za okazane dobro i przekazane dary materialne. Serdecznie dziękuję za udział w akcji zbierania darów druhom OSP, pracownikom GOPS i Urzędu Gminy, Radnym, Sołtysom, szkołom w Czermnie i w Fałkowie, Starostwu Powiatowemu w Końskich na czele ze Starostą Grzegorzem Piecem, Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Końskich na czele z Prezesem Bogdanem Soboniem i Marianem Królem, emerytowanym oficerom Policji Jarkowi Długoszowi i Tomaszowi Zbrógowi oraz Przewodniczącemu Rady Gminy Piotrowi Gonerce.
Szczególne podziękowania kieruję do Justyny i Łukasza Maciejczyk (Magnus Skórnice)
za ich zaangażowanie, osobisty udział w dostarczeniu zebranych darów na teren Ukrainy własnymi środkami transportu oraz za przekazaną żywność dla mieszczańców Pohrebyszcze.
Z wyrazami szacunku
Henryk Konieczny - Wójt Gminy Fałków

więcej

Obrazek dla news_452

KOMUNIKAT ,,WIOSENNE SPRZĄTANIE NASZEJ GMINY W RAMACH ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI”

30.03.2022

Wójt Gminy Fałków zaprasza mieszkańców, uczniów, grupy nieformalne oraz wszystkich zainteresowanych, do udziału w akcji wspólnego sprzątania naszej gminy.

Zróbmy coś pożytecznego - dbajmy razem o nasze lokalne środowisko i przyrodę.

Nie bądźmy obojętni, spotkajmy się, zachowując jednocześnie bezpieczny dystans, aby wspólnie zadbać o estetykę naszego najbliższego otoczenia.

W ramach akcji spróbujmy posprzątać ogólnodostępne miejsca, przydrożne rowy, itp. z zalegających różnego rodzaju pozostawionych odpadów.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.